Κ19: Ατρόμητος Αθηνών – Λαμία 1-1

Στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Υποδομών Κ19 της Super League η ομάδα της Λαμίας αντιμετώπισε εκτός έδρας την αντίστοιχη του Ατρομήτου με τις δύο ομάδες να αναδεικνύονται ισόπαλες με σκορ 1-1.

Η Λαμία μπήκε δυνατά στο ματς και προηγήθηκε μόλις στο 7ο λεπτό της αναμέτρησης με το γκολ του Ζαλόκωστα, ενώ ο Ατρόμητος έφτασε στην ισοφάριση με τον Χότζα στο 48ο λεπτό. Μάλιστα από το 85ο λεπτό η Λαμία αγωνιζόταν με δέκα παίκτες λόγω της αποβολής του Νικολόπουλου.

Η σύνθεση της ομάδας μας:

ΠΑΣ Λαμία Κ19 (Απόστολος Παπανικολάου): Καψαλιάρης, Πάνος, Νικολόπουλος, Γυφτομήτρος, Κουτσώνας (85΄ Σιόλος), Ζαλόκωστας, Μανίσογλου, Μαργαρίτης, Λινάρδος (46΄ Λιαπάκης), Λιοπύρης (85΄ Καποδίστριας), Τσιάκας (80΄ Πετρόπουλος).