Κ17: Athens Kallithea – ΠΑΣ Λαμία 4-1

Με την 4η αγωνιστική ξεκίνησε το Πρωτάθλημα υποδομών Κ17 της Super Legaue 2024-2025 με την ομάδα της Λαμίας να αντιμετωπίζει εκτός έδρας την αντίστοιχη ομάδα της Athens Kallitheas από την οποία ηττήθηκε με σκορ 4-1

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στην αρχή της αναμέτρησης, με τους φιλοξενούμενος να ισοφαρίζουν στο 10ο λεπτό με γκολ του Τσιγαρίδα και πριν το τέλος του α΄ ημιχρόνου η Athens Kallithea πήρε κεφάλι στο σκορ με 2-1. Στο β΄ ημίχρονο οι γηπεδούχοι κατάφεραν να πετύχουν ακόμη 2 τέρματα για το τελικό 4-1.

Η σύνθεση της ομάδα μας:

ΠΑΣ Λαμία κ17: Μπράνης, Τσιγαρίδας, Πιτσίκας, Ντούβας, Σαρρής, Ρήγας, Διαμαντής (62΄ Αγγελάκης), Λαμπαδιάρης, Καραμέρης (75΄ Σπανός), Μουρτογιάννης (75΄Μωρίκης), Αυγερόπουλος (46΄ Χειμάρας, 62΄ Καραπετσάκος)